MUŽI B - FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 3:4

MUŽI "B" - PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - STŘEDA 17.07.2019

FK TEPLICE             vs.           FC Slovan Liberec

3:4 (0:3)

Branky Teplic: 48´ Švejda ( as. Černý ) - . 69´ Baftijar ( PK ) - 73´ Kodeš ( PK ).

Popis branek a šancí Teplic - 1.poločas:

07´ Kodeš uvolnil Šupa, který po průniku z pravé strany trefuje břevno liberecké branky.

07´ Šup po přihrávce Černého střílí z levé strany nad pravou spojnici liberecké branky.

08´ Radosta po přihrávce Jindráčka trefuje z 18-ti metrů břevno liberecké branky.

33´ Vyložená šance Šupa, který po průnikové přihrávce Kodeše trefil jen libereckého brankáře.

38´ Po přímém kopu Radosty ve vyložené šanci Kodeš, který jen těsně přestřelil cca z 11-ti metrů libereckou branku.

45´ Obrovská šance Radosty, který z levé strany z otočky pálil přímo k tyči, ale liberecký brankář střelu zlikvidoval.

Popis branek a šancí Teplic - 2.poločas:

48´ Švejda po přihrávce Černého z přímého kopu přeloboval libereckého brankáře - 1:4.

69´ Baftijar po stažení Švejdy v pokutovém území snižuje z penalty střelou po zemi k levé tyči liberecké branky - 2:4.

73´ Kodeš po ruce libereckého obránce v pokutovém území s přehledem střílí třetí teplickou branku - 3:4.

89´ Píšťalka hlavního arbitra zůstala "němá" po penaltovém zákroku liberecké obrany na agilního Radostu.

Statistiky utkání: Střely na branku 12:9 ( 6:4, 6:5 ) *** Střely mimo branku 6:4 ( 4:2, 2:2 ) *** Střely celkem 18:13 ( 10:6, 8:7 ) *** Vyložené šance 6:3 ( 5:1, 1:2 ) *** Ofsajdy 1:0 ( 1:0, 0:0 ) *** Rohové kopy 6:8 ( 4:1, 2:7 ) *** Fauly 10:15 ( 5:6, 5:9 ).

Sestava Teplic: Němeček - Berešík, Náhlovský, Zárybnický, Vobecký - Švejda, Černý, Kodeš, Radosta - Jindráček ( 63´ Baftijar ), Šup ( 63´ Mustafič ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér/zdravotník.

Rozhodčí: Baum Tomáš - Šimeček Libor, Mareš Jaroslav.

Karty: bez karet.

Stadion: FC Jiskra Modrá - Kamenec / tráva.

Diváků: 50.

Fotoalbum z utkání najdete na Facebooku FK Teplice ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Třicet minut jsme na soupeři doslova leželi, dobře kombinovali a měli slušný přechod do protiútoku. Dvakrát jsme trefili břevno, dva samostatné nájezdy a další závary v pokutovém území Liberce, jenže branku se nám vstřelit nepodařilo. Ve 30.minutě jsme při rozehrávce nabídli soupeři samostatný nájezd a hráč Liberce tím nepohrdl a otevřel skóre. A vůbec jsme se z toho nepoučili a tak další dvě téměř identické chyby v rozehrávce v posledních minutách prvního poločasu bohužel znamenaly další dva góly v naší síti. Do druhého jsme šli s cílem co nejdříve vstřelit branku, ale neuplynulo ani 20 sekund a bylo to 0:4 ! ... A to už zavánělo debaklem ! ... Jsem ale rád, že kluci utkání nezabalili, hráli až do konce a chybělo jen opravdu málo, abychom alespoň remizovali. První naší branku vstřelil Švejda po příhře Černého a další dvě branky přidali z penalt Baftijar a Kodeš - a musím říci, že obě penalty po následném shlédnutí videa nařídil sudí Baum zcela správně. Za stavu 3:4 jsme cítili šanci a šli si za vyrovnáním, ale zůstalo jen u závarů po standardních situacích a u již třetího penaltového zákroku v zápase, který ale sudí neodpískal. A tak další změna stavu a kýžené vyrovnání z naší strany již bohužel nepřišlo.

Výsledkově jsme utkání sice nezvládli, ale přístup všech hráčů i hráčů A týmu byl naprosto v pořádku. Tentokráte nás jednoznačně zradila produktivita a totální naivita při vlastní rozehrávce. "