MUŽI B: FK Teplice B vs. TJ Slovan Velvary 1:2

ČFL - skupina B

2.kolo - neděle 18.08.2019 - 10:30

1:2 (0:0)

Branka Teplic: 69. Radosta ( as. Soungole ).

Statistiky utkání: Střely na branku 4:4 ( 1:2, 3:2 ) *** Střely mimo branku 4:4 ( 3:3, 1:1 ) *** Střely celkem 8:8 ( 4:5, 4:3 ) *** Vyložené šance 5:2 ( 3:2, 2:0 ) *** Ofsajdy 6:3 ( 6:1, 0:2 ) *** Rohové kopy 3:5 ( 2:2, 1:3 ) *** Fauly 15:16 ( 11:7, 4:9 ).

Sestava Teplic: Němeček - Náhlovský, Zárybnický, Hasil (K) - Radosta, Černý (46. Švejda), Soungole, Chodora (56. Baftijar), Royo - Šup - Mustafič (79. Berešík).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér, Neckař Pavel - lékař.

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Pastyřík Vladimír, Kožár Ondřej.

Delegát: Duchoň Ivo.

Žluté karty: (31.) Royo Castell, (89.) Baftijar.

Červené karty: (72.) Hasil.

Stadion: Dubí - Pozorka / tráva.

Diváků: 150.

Průběh utkání z webu Onlajny.com čtěte ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Zklamání po druhém mistrovském utkání bylo veliké. Vyrovnaný první poločas, jedna velká šance soupeře, kdy nás podržel Němeček a tři velké šance na naší straně. Hned ve 2. minutě Chodora při špatném odkopu hostujícího brankáře z třiceti metrů netrefil prázdnou branku. Pak Šup skvěle zapressoval a dostal se do samostatného nájezdu a s podporou dalších dvou hráčů jsme šli tři na brankáře, vzal to na sebe a k naší smůle branku minul. A do třetice po výborně zahrané standardce Chodorou a teči Náhlovského jsme trefili tyč. O poločase jsme si řekli, že rozhodne prvních 20 minut, že do závěru po zkušenostech z přípravného utkání budeme mít více sil a možností utkání rozhodnout. Ale neuplynula ani minuta z druhé půle a naše nekoncentrovanost umožnila soupeři skórovat. My měli velkou snahu utkání otočit, ale přišla další rána na naší psychiku a druhý míč v naší síti. Přesto jsme nesklonili hlavy a brzy se nám Radostou podařilo snížit. Rázem jsme byli na koni a věřili, že utkání otočíme. K tomu přispěli i velké šance Šupa a neuznaná branka Mustafiče (ofsajd). Vše pak ale zhatila červená karta, která nás poslala do deseti. Dále jsme sice měli snahu a i když těsně před koncem se vyrovnal stav hráčů na ploše (červená karta i pro hostujícího hráče) tak na branky vyhráli Velvary v poměru 1:2. My po utkání cítili že dnes jsme měli vyhrát a taky jsme na to měli, ale zatím nám není dáno a budeme muset ještě více přidat v tréninku, pojmenovat si věci co dobře děláme, ale taky co neděláme a konečně už prodat v utkání veškeré své umění a vyhrát."