MUŽI B: Bohemians Praha vs. FK Teplice - 2:0

2:0 (1:0)

Branky Bohemians:

35. Nečas Jakub - 1:0,

90. Osmančík Pavel - 2:0.

Záznam celého utkání na webu  TV.com  sledujte ZDE.

Komentovanou reportáž z celého utkání na webu  Onlajny.cz  čtěte ZDE.

Statistiky utkání:

• Střely na branku 8:3 ( 5:0, 3:3 ),
  • Střely mimo branku 8:7 ( 4:4, 4:3 ),
  • Zblokované střely 0:4 ( 0:4, 0:0 ),
  • Střely celkem 16:14 ( 9:8, 7:6 ),
  • Vyložené šance 4:4 ( 3:1, 1:3 ),
  • Ofsajdy 2:2 ( 2:1, 0:1 ),
  • Rohové kopy 3:4 ( 0:2, 3:2 ),
  • Fauly 14:4 ( 7:1, 7:3 ).

Sestava Teplic: 1 Němeček Luděk (B) - 8 Vobecký Marek ( 46. 7 Černý Václav ), 4 Hora Jakub ( 46. 18 Švejda Zdeněk ), 28 Čítek Vojtěch, 11 Liška Lukáš - 14 Radosta Matěj, 3 Knapík Jan ( 77. 20 Blažek Josef ), 5 Ljevakovič Admir (K), 22 Šimeček Michal - 10 Baftijar Besir - 19 Šup Dominik ( 71. 17 Prokopec Radim ).

Náhradníci Teplic: 7 Černý Václav, 16 Stružinský Matyáš, 17 Prokopec Radim, 18 Švejda Zdeněk, 20 Blažek Josef, 31 Zdeněk Daniel (B).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Hodek Jakub - Langmajer Lukáš, Fencl Jakub.

Delegát: Hanzal Jan.

ŽK:  70. Knapík (Teplice).

Stadion: SK Čechie Uhříněves / přírodní tráva.

Diváků: bez diváků.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Kdy jindy jsme si měli věřit ve výhru za tři body než na Bohemce, která za předchozích 6 kol nezískala ani bod. Čekali jsme velké posílení domácích z A-týmu, ale to se nakonec nekonalo až na tři hráče v základní sestavě. Posíleni jsme byli i my a myslím, že daleko více a hlavně velkou kvalitou. To také ukázalo prvních 30 minut, kdy jsme měli herní převahu, drželi více míč, ale vyložené šance jsme si bohužel nevytvářeli. Možná Knapík po centru Radosty mohl lépe trefit míč, ale i tak na poměrně velkou územní převahu jsme byli ve finální fázi neproduktivní. Možná jsme si mysleli, že se nám nemůže nic stát, proto přišlo uspokojení a hned na to trest v podobě branky v naší síti po hlavičce domácího Nečase. A i když v dalším průběhu utkání bylo držení míče na naší straně, šance měli domácí. Po našich neskutečných chybách v rozehrávce nás dvakrát podržel brankář Němeček. Celkově první poločas byl pro mě spíše přihrávkovým cvičením, kdy se hráči pohybují převážně v nesprávných prostorech a kombinují pod tlakem soupeře téměř bez zakončení a vážnějšího ohrožení branky soupeře. Do toho katastrofální obutí většiny hráčů, kteří na těžkém terénu nastoupili v lisovkách a to mě opravdu vytočilo. O poločase jsem měl chuť jim vzít ty jejich kopačky a vyházet je z okna ! Zapomněli snad, že mistrovské utkání ČFL není nějakým srandamačem na plácku za barákem a že si nejdou jen tak zahrát, ale že reprezentují klub FK Teplice ve třetí nejvyšší republikové soutěži. Jinak si jejich faux pas co se týče volby obutí opravdu nedovedu vysvětlit. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a zkusili dát do hry čerstvé hráče, ale až na Švejdu, který vnesl do hry energii, pohyb a sprintové náběhy, se nám to úplně nepovedlo. Druhý poločas se odehrával v podobné režii jak ten první. My byli více na míči a pro mě jednoznačně náš nejlepší hráč Ljeva (Ljevakovič) byl hnacím motorem většiny našich akcí směrem dopředu a i dozadu byl vždy v prostorech, ve kterých měl být. V prvním poločase mu ještě zdatně sekundovali spoluhráči z A-týmu Radosta s Knapíkem, ale ve druhém poločase to už zůstalo jen na Ljevovi, ale sám na to nestačil a až na dvě šance jsme si více příležitostí nevypracovali a odešli poraženi. Domácí ještě v samotném závěru přidali druhou branku a zaslouženě vyhráli. Musím se znovu opakovat, ale pro mě je opravdu těžko pochopitelná nesprávná volba obutí většiny hráčů, jejich nasazení a ochota pro tým udělat něco na víc. A pokud pominu individuální dovednosti a technickou zdatnost, tak největší rozdíly byly především v úrovni běžecké výkonnosti hráčů a tam bylo k zamyšlení to, že Ljeva v závěru vypadal mnohem lépe než jeho o několik let mladší spoluhráči. A dnes to nebylo o kondici, protože v předešlých utkáních jsme v koncovce utkání vypadali kondičně dobře ! Dnes to bylo o tom, že jsme si mysleli, že se nám nemůže nic stát a pak během utkání za nepříznivého stavu jsme nenašli mentální sílu přepnout na vyšší obrátky a vynaložit větší úsilí, abychom utkání otočili v náš prospěch. Na to bylo na naší straně správně nastavených málo hráčů a snaživý a poctivý výkon celého týmu Bohemians na zisk tří bodů stačil. Dnes je to pro mě opravdu obrovské zklamání. Ale než začnu hodnotit hráče podívám se sám na sebe. Proč zvolené rozestavení, provedená střídaní a také změna taktiky v průběhu utkání nepřinesla kýžené ovoce a pak teprve zhodnotím jednotlivé hráče. Budu rád, když i oni udělají to samé a zhodnotí napřed sami sebe. Ale v jednom neuspějí a to je nesprávná volba obutí, která na tak těžkém terénu a vzhledem k jejich věku a zkušenostem vypovídá o jejich nezodpovědnosti k vlastnímu týmu, ke klubu a také ke mě jako k trenérovi včetně celého realizačního týmu a to mě opravdu velmi mrzí."