31.10.2017 | Němcová Leona

MU: TJ Mokré – FK Teplice

Sedmou výhrou zakončily teplické ženy podzimní část sezóny. V 9. kole ČFL zvítězily na půdě Mokré 1:9 a v tabulce přezimují na prvním místě!

Už od prvních minut byla na hřišti vidět převaha Teplic v držení míče i přes silný a nepříjemný vítr. Za první poločas ženy nastřílely šest branek a určovaly tempo hry. V druhém poločase zaspaly začátek utkání a inkasovaly gól po rychlém přechodu soupeřek. Ženy se z toho rychle dostaly a přidaly další tři branky a zakončily svou sezónu s dvoubodovým náskokem.


Hodnocení trenéra:
„Do zápasu jsme vstupovali s odhodláním naplno bodovat a tak ukončit podzimní část soutěže na prvním místě tabulky. Po celou dobu utkání jsme si udržovali jasnou převahu, co se nám povedlo i gólově vyjádřit hned od začátku, když jsme již v patnácté minutě měli pohodlný čtyřbrankový náskok. Soupeře jsme převyšovali ve všech herních činnostech. Hlavně se nám dařila rychlá kombinační hra, ke které nám soupeř, hlavně uprostřed hřiště, dával dostatek prostoru. Z toho pramenila naše převaha a dostatek brankových příležitostí, které se nám dařilo celkem úspěšně proměňovat.” - řekl spokojeně po posledním utkání trenér žen Igor Delinčák.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež

×
Dnes v 11:00 | U21
FK Teplice
SK Slavia Praha