18.09.2017 | Němcová Leona

MU: SK Sahara Vědomice - FK Teplice

Po týdenní pauze vyrazil tým béčka do Vědomic, kde získal tři body po výhře 0:1. Áčko a béčko žen si zatím vedou na výbornou a neztratily ani bod a jsou 100%.

Hostující Teplice vstoupily do utkání s chutí zvítězit na půdě soupeře a nenechat se zatlačit na své polovině hřiště. Soupeřky byly nebezpečné svým útokem a přechodem do brejkových situací, ale silná obrana vždy jejich útok zavčasu zastavila. Do největší akce utkání se dostala Němcová po centru z levé strany od Lukešové, ale nezvládla míč umístit mezi tři tyče. Deset minut poté zahrozily domácí svou akcí, kterou musela brankářka Teplic zastavit svým pohotovým zákrokem. Po otočení stran bylo utkání nahoru a dolu a nejvíce soubojů o míč se odehrálo ve středu pole. Právě Teplice byly ty, které se radovaly po pěkně se rodící akci, ale pomezní jim tuto radost překazil odmávaným ofsajdem. O pět minut později se hostující mohly právem radovat, kdy míč do branky vstřelila Němcová L. V posledních minutách utkání se snažily domácí o vyrovnání, ale ženy tlak soupeřek zvládly a vytěžily druhé vítězství v podzimní části.

Hodnocení trenéra:
„V utkání bylo vidět, že jsme ze začátku nebyly úplně soustředěný a v obraně bylo vidět pár chyb a soupeř se dostával častěji do šancí. V půlce prvního poločasu jsme se chytly a začaly hrát naší hru a měli na kopačkách nejméně tři branky, které jsme bohužel neproměnily. Až v druhém poločase jsme vstřelily branku, která nebyla uznána po ofsajdu útočnice. U druhé branky jsme si ofsajdovou lajnu pohlídaly a navýšily skóre na 0:1. Ke konci utkání jsme se chvilkama dostávaly pod tlak. Ale bojovností celého týmu jsme toto utkání zvládly a jsem moc ráda za to, jak holky fungovaly všichni.” – řekla po utkání trenérka Denisa Badinková.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež