22.04.2018 | Němcová Leona

MU: FK Zlíchov 1914 - FK Teplice

Teplice navýšily svůj náskok před druhou Chýší na 5 bodů! V sobotním utkání si poradily s domácím Zlíchovem, kterému nasázely čtyři branky a i nadále jsou na první místě.

Hodnocení trenéra: 
Vinou nečekané absence 4 hráček na poslední chvíli, jsme nastoupili ve velmi improvizované sestavě a navíc bez možnosti střídání. Některé hráčky musely dokonce nastoupit na, pro ně, hodně nezvyklých postech. Tomu jsme museli přizpůsobit i styl naši hry. Děvčata však v této náročné situaci prokázaly velkou morální sílu a odhodlání, a vzhledem k dalšímu vývoji v tabulce, velmi cenné body doslova vydřely.

Vítězství se nerodilo tak lehce, jak by mohl naznačovat konečný výsledek utkání. Prakticky od 8. až do 66. minuty jsme drželi těsné jednobrankové vedení a obávali se o výsledek. Hráčky poměrně dobře plnily defenzivní úkoly a i když soupeř jednou skóroval, naše brankařka, co se týče střel na bránu, nemusela řešit žádné náročné situace. Naopak my jsme si vytvořily několik dobrých příležitostí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Až 25 minut před koncem jsme vedení navýšili a v 80. minutě zisk bodů definitivně potvrdili. Dva krát se trefila Michaela Němcová a po jedné brance přidaly Leona Němcová a Radka Friedrichová. 

FK Zlíchov 1914 - FK Teplice 1:4 (0:1)
Branky: 8 Němcová L., 48, 66 Němcová M., 80 Fridrichová

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež