MU: FK Teplice – TJ Sokol Sezimovo Ústí

V sobotu zvítězily ženy Teplic 7:0 a získaly po páté tři body v rámci jarní sezóny. Po 15. kole jsou na druhém místě se ztrátou jednoho bodu na první místo.

Ženy vstoupily do tohoto utkání od začátku aktivně a nepustily soupeřky k žádné nebezpečné akci. Za první poločas si Teplice vytvořily několik pěkných akcí, ze kterých se jim podařilo čtyřikrát skórovat. Po přestávce přidala gól Zvolenská po střele pod břevno a na konečných 7:0 zvýšila kapitánka týmu Vlastníková.

Tento týden čeká ženy pauza a příprava na pražský FK Zlíchov, se kterým odehrají za čtrnáct dní důležité utkání o udržení druhého místa.

Hodnocení trenéra:

„Zápas se Sezimovo Ústím byl z naší strany velmi kvalitní, dobře jsme kombinovali a taky dávali góly, proto jsem rád, že se děvčata prosadila proti soupeřkám, které jsme donutili jenom bránit. Musím za tenhle zápas všechny pochválit, ale hlavně Vlastníkovou, která vstřelila čtyři góly” – hodnotí utkání s posledním týmem tabulky, Robert Borosch