MU: FK Teplice - SK DFO Pardubice

Pardubice si odvezly tři body za výhru 0:1 i přes dobrý výkon teplických žákyň.

Starší žákyně měly velmi blízko k bodu za remízu 0:0. Ale ve 49 minutě utkání se podařilo soupeřkám míč dotlačit do branky Pilné po nepřehledné situaci v malém vápně. Teplické dívky držely s Pardubicemi krok a utkání bylo vyrovnané na obě dvě strany.

Hodnocení trenéra:
„Prvních 5 minut jsme byli aktivní a byli lepším týmem. Bohužel jsme si nevytvořili žádnou větší šanci a postupem času začal silný soupeř přebírat iniciativu. My jsme však velmi dobře bránili a nepouštěli soupeře do větších šancí, v čemž vidím velké pozitivum. Když už se soupeř do nějaké šance dostal, v brance nás podržela naše gólmanka. Druhým pozitivem je i to, že holky bojovali celý zápas a byla na nich vidět chuť urvat nějaký bod. Bohužel jsme inkasovali smolný gól po rohu, který nás alespoň ten jeden bod stál. S čím nejsem spokojený, tak to je útočná fáze. Na té musíme ještě hodně pracovat. Ovšem, budu se opět opakovat, pro holky je velké hřiště novinkou, a tak se neustále učí. V tréninku už určitý progres vidím a doufám, že ho holky brzy přenesou i do zápasů.” - řekl po utkání Bohumil Kudrhalt, trenér žákyň.