MU:FK TEPLICE - FK PARDUBICE 6:1(4:1)

Česká liga žáků U15 – nadstavba –

FK Teplice – FK Pardubice 6:1 (4:1)

Branky FKT: 3. Hural, 8. a 13. Janda, 28. a 45. Sinu, 68. Cajthaml.

Sestava: Zdeněk (36. Kosinský) – Kozák (54. Kibal), Lukáš (36. Kovalčík), Klepáček, Leder – Gedeon – Sejk (54. M. Vachoušek), Hural – Orgoň (44. Fakin), Janda (44. Cajthaml), Sinu (50. Kolárik).

Jiří Černý, trenér:

„Do zápasu jsme šli s tím, že chceme potvrdit dobrou formu z předchozích zápasů a bodově se naplno prosadit. Naše záměry se dařilo plnit hned od začátku, když jsme se ujali vedení již ve 3. minutě. Po celý 1. poločas jsme předváděli dobrou kombinaci s rychlým přechodem a solidním zakončením. Až na jedno zaváhání jsme soupeře do ničeho nepustili. Ve 2. poločasu tempo zápasu opadlo, nicméně jsme hru kontrolovali a přidali ještě dvě další branky. Podali jsme obstojný výkon, a i když jsme měli v obou poločasech hluché pasáže, je třeba tým za předvedenou hru pochválit.“