19.03.2017 | Němcová Leona

MU: FK Hvězda Cheb - FK Teplice

Ženy FK Teplice odehrály další mistrovské utkání, ve kterém se jim nepodařilo zvítězit.

Žlutomodří si v prvním poločase vytvořili několik akcí, přestože soupeř začal aktivněji . Až v 16 minutě akce z pravé strany přinesla vedení pro Teplice. I nadále se ženy dostávaly do šancí, ale před koncem prvního poločasu se dostal k míči soupeř a dokázal vyrovnat na 1:1.
Na začátku druhého poločasu zaspala obrana Teplic a ženy z Chebu šli do vedení. Béčko si dokázalo vytvořit několik slibných šancí v šestnáctce soupeře, ale bohužel je nedokázalo proměnit. Z přímého kopu nastřelila břevno Drátovníková a naopak z rychlého protiútoku soupeř zvýšil náskok o dva góly. Teplice se snažili ještě o vstřelení rychlé branky, které se nepodařilo a tak konečný výsledek 3:1.

„V dnešním utkání nás soupeřky hned od začátku zatlačily na naši polovinu, ale byli jsme to mi, kdo šel do vedení v 16 min pěknou střelou Höhnové, bohužel po individuální chybě v obraně jsme umožnily soupeřkám krátce před přestávkou vyrovnat, ve druhé půli se vyrovnala i hra, kdy jsme chvílemi byli lepším týmem, ale branku děvčata ani z několika příležitostí nevstřelily, naopak soupeřky se trefily hned dvakrát a bylo rozhodnuto. Myslím, že těžkému utkání hranému v zimě a dešti by lépe slušela remíza, bod si holky určitě zasloužily.” - hodnotí utkání trenér Teplického B-týmu Roman Rosa.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež