14.11.2017 | Němcová Leona

MU: FK Dukla Praha - FK Teplice

Starší žákyně dohrály své poslední utkání podzimu v I. lize. Hostující Teplice nepustily soupeřky do žádné větší šance ohrozit branku Pilné a naopak na druhé straně kapitánka Rezková vstřelila hattrick. Z Prahy si dívky odvezly výhru 0:8 a přezimují na 6. místě s devíti body a skórem 16:50.

Ihned ve 4. minutě utkání se prosadila po levé straně Natálie Mrvíková a zaznamenala svůj první gól v nejvyšší soutěži. Tým ve žlutomodrém neustále vyvíjel tlak na soupeřky a díky chybám v obranných řadách Dukly využila dobrého postavení Zemanová, která navýšila stav na 0:2. Do konce prvního poločasu se dokázala prosadit Neumanová po kombinaci ve středu hřiště. I přes to, že utkání bylo už po prvním poločase rozhodnuté, tak dívky přidaly dalších 5 branek a odvezly důležité vítězství 0:8. Za Teplice skórovala 3x Rezková, 2x Neumanová, Mrvíková, Zemanová a Kuchařová.

Hodnocení trenéra:
„Poslední zápas podzimní části nám vyšel na výbornou. Od zápasu s Plzní, který byl z naší strany velmi špatný jsme se zápas od zápasu zlepšovali a s Duklou předvedli zatím náš nejlepší výkon. Velmi mě těší, že na hřišti vidím věci z tréninku a musím holky pochválit, jak si plní své úkoly. Před začátkem zápasu jsem se obával, aby nám role favorita nesvázala nohy. Celý zápas jsme však jasně dominovali, hráli s lehkostí a tým Dukly jsme přehrávali ve všech herních činnostech. Předváděli jsme hezký kombinační fotbal a nebáli se ani v situacích jedna na jednu, za což jsem hrozně rád. Díky vysokému vedení si holky ke konci zápasu mohli zkusit i posty, na kterých obvykle nehrají. Doufám, že v zimní pauze kvalitně potrénujeme a naše výkony budou mít nadále vzrůstající tendenci.” – řekl trenér starších žákyň Bohumil Kudrhalt.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež

Dnes v 17:00 | A-tým
FC Fastav Zlín
FK Teplice