MOL Cup: Vltavín - Teplice 2:3 (0:2)

Tepličtí hráči nastoupili ve druhém kole domácí pohárové soutěže MOL cupu na hřišti pražského Loko Vltavin, který válčí v ČFL. Svěřenci Daniela Šmejkala nepřipustili žádné překvapení a prošli do dalšího kola.

Žlutomodří od úvodu zápasu ukazovali rozdíl dvou soutěží mezi oběma týmy, v šesté minutě měl na noze první gól Martin Fillo, ale v dobré pozici špatně trefil míč. Následovaly dva dobré průniky Tomáše Vondráška, jenže ani jednou se mu nepodařilo dostat míč před bránu. Až do branky se trefil David Vaněček v 11. minutě, ovšem bylo z ofsajdové pozice. Skóre tak otevřel až v 19. minutě Jan Suchan. A právě Suchan měl na hlavě i druhou branku, ale tentokrát minul tři tyče. Za domácí poprvé zahrozil v 31. minutě bývalý Sparťan Abena, Chudý byl však pozorný. Další šance Teplic na sebe nenechala dlouho čekat, Krobův centr poslal hlavou těsně nad Vaněček. Na 2:0 zvýšil až v nastavení první půle z penalty za faul na Suchana Fillo.

Hned po změně stran dokonce zvýšil už na 3:0 po patičkované ve vápně Vltavína David Vaněček. Domácí dokázali snížit v 60. minutě kuriózní brankou, kdy Chudý chytil centr ze strany až za brankovou čarou. Vltavín jakoby branka nastartovala a za dalších osm minut dokázali jeho hráči ze standardky upravit na 2:3. Poté už však žlutomodří dotáhli zápas do vítězného konce a postupují po výsledku 3:2.