MOL Cup: Táborsko - Teplice 3:4 (1:2)

Teplický tým zvládl třetí kolo domácí pohárové soutěže MOL Cupu a postoupil do dalšího dějství. V prvním poločase sice přišla komplikace v podobě ekvilibristické branky Jana Štohanzla, ale tepličtí hráči ještě do poločasu skóre otočili a na začátku druhé půle se zdálo, že dvěma brankami definitivně potvrdili postup, janže Táborsko poté ještě zabojovalo a snížilo na rozdíl jediné branky. Žlutomodří však již dotáhli zápas do vítězného konce.

První šanci utkání měl ve 4. minutě netradičně hlavou Hyčka, který donutil Tomu k výbornému zákroku, domácí gólman míč směřující do horního rohu branky vyškrábl na roh. Na druhé straně byl Jakub Diviš ve svém prvním utkání za Teplice bezmocný po teči patičkou v podání Štohanzla. Domácí tak šli do vedení, o které mohli přijít ve 22. minutě po šanci Vaněčka, jenže opět skvěle zakročil Toma. O další dvě minuty později ho pak zastoupil skluzem Prošek. Vyrovnání přišlo až ve 33. minutě, kdy se prosadil Tomáš Kučera. Ještě do poločasu navíc přišla další branka, po rohovém kopu poslal hlavou míč přesně do šibenice Michal Jeřábek.

Svěřenci Daniela Šmejkala, který musel být v první půli ošetřován, když odnesl jeden ze soubojů hráčů u postranní čáry, vlétli skvěle také do druhého poločasu, nejprve se prosadil přesně k tyči Alex Král a vzápětí další Královu střelu tečoval do sítě Jan Rezek. Domácí ještě vykřesali jiskřičku naděje v 62. minutě, kdy snížil Musiol, a vzápětí stejný hráč dokonce dotáhl tým Táborska na rozdíl jediné branky. Jakub Diviš poté musel ještě jednou zachraňovat situaci, ale tepličtí hráči již poté dotáhli zápas do vítězného konce.

MOL Cup - 3. kolo:
Táborsko - Teplice 3:4 (1:2)
Branky:
13. Štohanzl, 62. a 65. Musiol – 33. Kučera, 45. Jeřábek, 49. Král, 52. Rezek.
Diváci: 959.
FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil, Hell, Klusák, Prošek – M. Kučera – Nešický, Štohanzl, Blecha (73. Mršič), Kopřiva (58. Vozihnoj) – Musiol.
FK Teplice: Diviš – Urma, Šušnjar, Vondrášek, Jeřábek – Kučera, Král - Fillo, Rezek (59. Trubač), Hyčka – Vaněček.