MOL Cup - 2. kolo: Písek - Teplice 1:3 (1:0)

Teplický tým nastoupil ve středu v podvečer ke svému prvnímu utkání v letošním ročníku MOL Cupu. Druhé kolo pohárové soutěže poslalo svěřence Stanislava Hejkala do Písku, kde čelili domácímu týmu z ČFL. Utkání sice bylo dlouho trápením žlutomodrých netradičně hrajících v červeném, ale nakonec si přeci jen tepličtí hráči připsali postup po výsledku 1:3.

První šanci měli žlutomodří v deváté minutě, když přímý kop Petra Mareše směřoval do šibenice písecké branky, ale domácí brankář ji s problémy vyrazil na roh. První branku tak nakonec vstřelil domácí Písek, když byl po standardce nejdůraznější Kuklík, který poslal míč do branky. Domácí se snažili srovnat střelami Moulise a Paradina, kteří však mířili mimo.

Druhý poločas začal velkou šancí Moulise, jenž hlavou mířil těsně vedle. Vyrovnání tak přišlo až v 55. minutě, kdy byl právě Moulis foulován ve vápně a Petr Mareš s přehledem proměnil penaltu. Obrat pak dokonal v 70. minutě Jan Shejbal. Ten si vyskočil nejvýše na rohový kop a bylo to 1:2. Definitivní tečku za postupem žlutomodrých učinil v 86. minutě Pavel Moulis, který z úhlu propálil vše, co mu stálo v cestě.