MLÁDEŽ: Změny ve víkendovém programu !

Tento prodloužený víkend pokračují dalším kolem mistrovské soutěže B-týmu mužů a také mládežnických týmů FK Teplice. Víkendový program je bohužel ve značné míře ovlivněn bující pandemií onemocnění Covid-19 a také nepříznivým počasím v podobě již od pátečního odpoledne trvajících silných dešťových přeháněk.

Starší žáci FK Teplice U15 a U14 stihli svá utkání České ligy žáků odehrát již v pátek a oba týmy podlehli na "Mexiku" stejně starým týmům pražské Sparty.

V neděli dopoledne se od 11:00 utkají na hřišti 1.FC Dubí v Pozorce rezervní týmy Sklářů a libereckého Slovanu. Teplické Béčko by rádo navázalo na slibné výkony z minulých dvou utkání a chce bodovat i ve třetím utkání po sobě.

V neděli dopoledne od 10:30 odehraje nejstarší teplický dorost U19 své mistrovské utkání na UMT areálu Na Stínadlech, protože přírodní trávník stadionu FK Duchcov je již v tuto chvíli nezpůsobilý k sehraní mistrovského utkání. Soupeřem bude teplické devatenátce osmnáctka Mladé Boleslavi. Po skončení tohoto utkání je od 12:45 na programu ještě utkání teplického mladšího dorostu U17 proti nejmladšímu dorostu FK Mladá Boleslav U16.

Dorosty Sklářů U18 a U16 mají tento víkend volno, když se teplická šestnáctka měla v sobotu a také v neděli zúčastnit tradičního mezinárodního mládežnického turnaje Albim Cup v Ústí nad Labem, který ale musel být kvůli pandemii onemocnění Covid-19 zrušen.

Mladší žáci FK Teplice U13 a U12 odehrají svá mistrovské utkání až v pondělí 28.9. na oslavy Dne české státnosti, kdy od 14:00 hostí na přírodním trávníku TJ Oldřichov týmy fotbalového klubu JUNIOR Děčín.

Bohužel všechna utkání B-týmu a také ostatních mládežnických týmů budou kvůli aktuálním opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky a také z rozhodnutí klubového vedení FK Teplice odehrána bez diváků, kdy areály, ve kterých se tyto zápasy hrají, jsou kapacitně velmi malé a mnohdy bez míst na sezení, proto by nebylo možné zajistit dodržování vyhlášených opatření.

VÝSLEDKY A PROGRAM mistrovských utkání B týmu a mládeže ( Pá 25. 9. - Po 28. 9. ) :

- PÁTEK 25. 9. 2020 -

U15: FK TEPLICE VS. AC Sparta Praha - 0:7 (0:4),

U14: FK TEPLICE VS. AC Sparta Praha - 3:7 (2:4),

Branky Teplic:   Březina A.,  Studený L.

- NEDĚLE 27. 9. 2020 -

MžB: FK TEPLICE VS. FC Slovan Liberec - 11:00 / 1.FC Dubí