03.01.2021 | Novák Jaroslav

MLÁDEŽ: Zahájení přípravy nejdříve od 11.1.

Minimálně do 10. ledna 2021 je z důvodu nepříznivého vývoje pandemie onemocnění COVID-19 a z rozhodnutí vlády Česká republika v kritickém 5. stupni protiepidemického systému PES, a proto aktuálně není možné zahájit přípravu v klasické podobě, na kterou jsou mládežníci zvyklý. 

Hráči se prozatím budou připravovat individuálně dle předepsaných tréninkových plánů jednotlivých kategorií. Komunikace hráčů s trenéry probíhá především prostřednictvím multiplatformní aplikace WhatsApp Messenger, která umožňuje výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Prostřednictvím této aplikace trenéři také mají možnost kontrolovat plnění stanovených individuálních plánů a jejím prostřednictvím se také uskutečňují videotréninky pod vedením kondičního trenéra Ondřeje Chlada.

V případě pozitivního vývoje pandemie a v případě uvolnění restriktivních opatření budou úsekem mládeže FK Teplice zveřejněny upřesňující informace a hráči budou obratem obeznámeni s přesným datem zahájení přípravy a s aktuálně platným tréninkovým plánem.

Dorostenecké kategorie se budou aktuálně v týdnu od 4.1. do 10.1.2021 připravovat samostatně podle Individuálního tréninkového plánu, který připravil kondiční trenér mládeže pan Ondřej Chlad.

Individuální tréninkový plán dorosteneckých kategorií v původním rozlišení najdete ZDE.

Pozn.: Jóga 20min (vybrat 20min video na youtube) 

https://www.youtube.com/watch?v=GmbFjggCuPw&t=217s

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež