Luboš Fridrich je už 25 let hlasatelem FK Teplice!

​Dvacátého září 2020 ja na Stínadlech jubilejním dnem, uplynulo totiž přesně čtvrtstoletí od prvního utkání, které na Stínadlech odhlásil Luboš Fridrich, bez jehož hlasu si už málokdo dokáže svatostánek žlutomodrých představit. "Vzpomíná se na ten zápas dobře, protože jsme tehdy Cheb porazili 4:1, i když na to, kdo dával branky už bych si nevzpomněl," říká populární "Lubina".

Od té doby odhlásil "hlas Stínadel" už nezpočet ligových utkání, pohárových zápasů, ale i střetnutí reprezentace nebo duely mládežnických týmů a B mužstva. "Vůbec bych tenkrát nečekal, že z toho bude pětadvacet let, protože to v první moment byl jen záskok, už jsem u toho zůstal a roky přibývali," popisuje milník Luboš Fridrich, který jezdí také na drtivou většinu venkovních zápasů A mužstva.

Z populárního hlasu se postupem času stala také populární tvář žlutomodrých, kterou často zastavují lidé i na ulici. "Jsem z toho sám překvapený, jak se ke mě lidé hlásí. Občas po mě i v restauraci lidi chtějí něco zahlásit, což teda nemám moc rád, ale někdy se ukecat nechám," směje se teplický hlasatel.

Přání pro populárního Luboše Fridricha nahrálo mnoho bývalých i současných hráčů, trenérů a jeho kamarádů. Z Kapverd dorazilo přání od Nivalda, z Maďarska od Benjamina Balázse nebo Davida Vaněčka a z Ruska od Alexe Krále. I my se k jejich přání připojujeme a ještě aspoň dalších 25 Luboši!