Litvínov - Teplice B 2:0 (1:0)

Nejen se soupeřem ale i se záludným sudím musel juniorka bojovat během dalšího klání v Litvínově. Do sestavy se po třech týdnech vrátil Leandro Vieira. Z A týmu vypomáhali Daněk, Pimpara, Hanzlík a Štohanzl

Již v páté minutě si musel poradit Michal Daněk se nebezpečnout střelou mířící do šibenice. O několik minut pozdějit zahrávali domácí roh, teplický brankář si šel pro míč, byl evidentně faulován, hvizd píšťalky nezazněl, a tak mohl Polomský v poklidu skórovat.

Naši hráči se pokoušeli střílet z poza vápna, ale pokusy Šollara, Kopeckého, Vieiry i Breiteho se nevešli mezi tři tyčem, do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Ve 52.minutě vyslel Vieira přízemní střelu k levé tyči, avšak s tou si bývalý brankář Teplic Patrik Kolář poradil.

Po více než hodině hry neuhlídala žlutomodrá obrana obávaného hlavičkáře Pošustu a ten zvýšil po rohovém kopu na 2:0. Svěřenci Lukáše Přerosta se i nadále nedostávali do blízkosti domácího brankáře a pálili jen za hranicí pokutového území. Neujali se střely Struhy, Šollara, Kopeckého. V nastaveném čase ještě zachránil svělým zákrokem Daněk tým od inkasované branky. Juniorka tedy zakončila podzim porážkou 2:0 v Litvínově.

12.Polomský, 66.Pošusta.
ŽK: 90.Klasna - 13.Pimpara, 14.Daněk, 35.Štohanzl, 45.Vieira, 52.Syroťuk, 90.Kopřiva.
Sestava Teplic: Daněk - Struha, Pimpara, Beran, Hanzlík - Syroťuk (75.Kopřiva), Kopecký, Breite, Vieira (58.Košler) - Štohanzl (69.Holly), Šollar.