Legenda FK Teplice Admir Ljevaković ukončil kariéru

Smutný den většiny fanoušků FK Teplice přišel, jejich miláček a současně také žijící legenda klubu Admir Ljevaković totiž včera ukončila svou ligovou kariéru, která se v dresu FK Teplice natáhla na dlouhých čtrnáct let věrnosti.

Ljevaković přišel z Bosny a Hercegoviny na Stínadla v létě 2007, první ligový zápas si připsal v září tohoto roku a svou nekompromisní hrou a zápalem si okamžitě získal srdce fanoušků. Se svou rodinou se navíc v Teplicích usadil a není snad nikdo, kdo by ho tu pro jeho srdečnou povahu neměl rád.

I se včerejším startem se počet jeho soutěžních startů za A mužstvo FK Teplice vyšplhal na úctyhodných 342, z toho 304 startů je ligových! V historické tabulce je tak na šesté místě, což je z cizinců suverénně nejvýše. V rámci české nejvyšší soutěže je pak rekordmanem v počtu startů odehraných hráčem z ciziny a současně také členem Klubu legend.

Teplická etapa Admira Ljevakoviće však ani s koncem ligové kariéry nekončí, se svou rodinou v Teplicích zůstává, jeho oba synové za Teplice hrají v týmech přípravky a sám Admir se chystá na roli hrajícího asistenta trenéra u třetiligového B mužstva!

Díky za všechno! Hvala ti na svemu!