Král a Trubač pojedou na sraz jednadvacítky

Tepličtí hráči Alex Král a Daniel Trubač figurují v nominaci Vítězslava Lavičky pro následující dvojici kvalifikačních utkání proti Chorvatsku a Řecku. První utkání odehrají čeští mladíci v pátek 23. března v Karviné proti Chorvatsku, v Řecku pak nastoupí v úterý 27. března. Mezi náhradníky pro tento sraz je také teplický Patrik Žitný, který je současně v nominaci české devatenáctky na kvalifikační boje.

Svůj sraz má během reprezentační pauzy také česká dvacítky, která nastoupí proti Itálii a Nizozemsku. V užší nominaci sice žádný teplický hráč nefiguruje, mezi náhradníky však jsou dva momentálně hostující hráči Teplic - brankář Jan Plachý, který hájí branku Litoměřicka, a útočník Dominik Šup nastupující za Varnsdorf.