Kopeme za fotbal: Teplice - Buštěhrad 11:1 (4:0)

Tepličtí fotbalisté dnes vyzvali na teplických Stínadlech tým Buštěhradu, utkání se hrálo v rámci akce Kopeme za fotbal, což je projekt společnosti Gambrinus, který odstartoval v roce 2010. Kromě materiální podpory pro týmy z nejnižší soutěží dává klubům možnost soutěžit o exkluzivní okamžiky s celky HET ligy. Kromě setkání s profesionály mohou také vyhrát trénink s koučem z první ligy a mnoho dalších zajímavých cen. Dnešní utkání se hrálo na 2x 30 minut.

Tepličtí nastoupili v sestavě s brankářem Luďkem Němečkem, který se při zranění Tomáše Grigara posunul na pozici brankářské dvojky. Tepličtí hráči pojali zápas v přátelském duchu a svého soupeře z o osm pater nižší soutěže netrápili, několikrát se navíc vyznamenal brankář středočeského týmu. Góly tak do sítě Buštěhradu přibývaly jen pozvolna, v sedmé minutě se trefil Červenka, poté se prosadil až ve 22. minutě Fillo. Poté však zvládli tepličtí ještě přidat dvě rychlé branky do konce prvního půlhodinového poločasu.

Ten druhý pak zahájil rychlým gólem Ladislav Kodad, vypůjčený pro tento zápas z juniorky, stejně jako střídající Hasil a Nikiforov. Poté už začaly góly přibývat přeci jen v rychlejším sledu, trefili se Haljeta, Vošahlík, Červenka, znovu Vošahlík, Suchan a na teplické straně naposledy pak Haljeta. Domácí pak umožnili také hostům vstřelit alespoň jednu branku, trefil se za ně v poslední minutě výborný.