Juniorka zvítězila na Slavii

Teplická juniorka dnes odehrála další zápas v rámci Juniorské ligy, tentokrát zajížděla na půdu pražské Slavie. V utkání si připsal tři body a na čele české části Juniorské ligy odskočila už na rozdíl čtyř bodů.

Svěřenci Stanislava Hejkala šli do vedení už v 7. minutě, když si před branku naběhl Nermin Hajleta a uklidil do sítě centr z levé strany. Domácí sice mohli po čtvrthodině hry vyrovnat, ale vypálili pouze mimo. Tepličtí hráči mohli ve 20. minutě navýšit vedení, ale tvrdou ránu zpoza vápna vyrazil domácí brankář Otáhal. Do poločasu se však žlutomodří přece jen prosadili ještě jendou, když se trefil Patrik Žitný.

Po změně stran to byli opět tepličtí, kdo měli více ze hry a od třetího gólu je po hodině hry dělil jen malý kousek, míč si to totiž zamířil do tyče. Třetí branka však přece jen přišla, z dálky vypálil v 72. minutě Dominik Šup, který potvrdil svou pověst střelce a přidal třetí branku, svou už jedenáctou v této sezóně Juniorské ligy. O deset minut později pak nejprve hosté trefili tyč a vzápětí přidal už čtvrtý gól střídající Šimeček. Slavia už se zmohla pouze na snížení na 1:4 v 83. minutě. Poté musel ještě Neměček vytáhnout dva parádní zákroky, ale žlutomodří již dotáhli utkání do vítězného konce.