Juniorka zahájila nadstavbu remízou

Teplická juniorka zahájila skupinu o titul remízou 1:1 na hřišti Příbrami. Obě branky zápasu padly už v prvním poločase.

Skóre otevřel v 10. minutě Diaz, který využil diagonály od Berešíka a na přední tyči prostřelil domácího brankáře. Vzápětí trefil na druhé straně Ayong tyč, ale srovnání přišlo až ve 26. minutě, kdy se trefil Průcha. Do poločasu ještě měly oba týmy po jedné velké šanci, ale nejprve se na domácí straně vyznamenal Kočí a posléze také na té hostující Němeček.

Po změně stran měl velkou příležitost Švejda, ale Kočí jeho pokus vykopl na rohový kop. Na druhé straně tentokrát Schwendta výborně vychytal Němeček. Deset minut před konce ještě zahrozili žlutomodří, ale když ani z této šance nic nevykřesali skončil zápas remízou 1:1. "Naše obranná řada předvedla dnes naprosto dominantní výkon, musím vyzdvihnout především čtveřici Novotný, Hruštinec, Richter a Hasil," pochvaloval si po utkání trenér Stanislav Hejkal.

Doma se poprvé v nadstavbové části tepličtí hráči představí v sobotu, kdy na stínadelském Mexiku přivítají Karvinou od 11:00 hod.