17.02.2019 | Redakce

Juniorka zahájila jaro porážkou

Teplická juniorka dnes zahájila jarní část sezóny, když se na domácí půdě střetla s juniorkou Jablonce. Za juniorku nastoupil také testovaný srbský útočník Andrija Ratković, který se připravuje s A mužstvem.

Právě Ratković měl dobrou příležitost ve třinácté minutě, kdy zasekl míč a tvrdou ranou prověřil hostujícího brankáře. Pak měli příležitost Jablonečtí, ale ani oni se neprosadili. Do další šance se dostali žlutomodří po přízemním centru z levé strany, Ratković z blízka trefil brankáře. Těsně před poločasem hostujícího tým otevřel skóre, když se krásnou křižnou střelou prosadil Pour.

Po změně stran mohli tepličtí hráči vyrovnat, ale ani příležitost po rohovém kopu krátce po poločase nevyužili. Podobně si vedli i po přímém kopu v 62. minutě. Finální šanci k vyrovnání měli svěřenci Petra Čermáka v nastavení, jenže ani po centru z levé strany nedokázali zamířit mezi tři tyče.

Teplice U21 - Jablonec U21 0:1 (0:1)
Branky:
41. Pour.
Sestava Teplic: Plachý - Moncevičs, Knapík, Válek - Ondrášek (70. Vobecký), Soungole, Kuchař, Švejda - Radosta - Ratković, Mustafić (80. Kormunda).

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež