Juniorka začala sezónu vysokou výhrou

Teplická juniorka začala sezónu dnes na domácí půdě utkáním proti Hradci Králové. Tým Stanislava Hejkala byl posílen o několik hráčů A mužstva, kteří nezasáhli vůbec nebo jen na krátkou chvili do včerejšího duelu se Slavii.

Žlutomodří vlétli na svého soupeře zhurta a brzy šli do vedení, když se po pěkné kombinaci na trase Suchan - Gebert - Šup prosadil posledně jmenovaný. Tepličtí mohli přidat i další branky, ale šancím pověstný kousíček chyběl. Ke konci poločasu se hra vyrovnala a Hradec mohl dokonce vyrovnat, jenže gólovou radost překazil praporek asistenta rozhodčího signalizující ofsajd.

Ve druhém poločase pak tepličtí hráči ještě zvýraznili své vedení, nejprve proměnil penaltu za faul na Žitného Suchan, následně se o dvě minuty později prosadil také Hyčka a v úplném závěru završil na konečných 4:0 druhou brankou v zápase Šup.