Juniorka vede Juniorskou ligu!

​Teplická juniorka se vyhoupla to vedení v rámci skupiny o titul Juniorské ligy. Svěřenci Stanislava Hejkala totiž dokázali zvítězit na hřišti pražské Sparty a mají stejně jako Slovácko sedm bodů, ale díky lepšímu skóre vedou tabulku.

V úvodu zápasu byla o něco lepší domácí Sparta, ale tepličtí hráči byli velmi pozorní v obraně a do žádné velké šance Spartu nepouštěli. Až ve 32. minutě zahrozil z dálky Špaček, jehož střela orazítkovala tyč. Před poločasem ale měli velkou šanci také žlutomodří, Šimeček hledal na zadní tyči Diaze, který o půl kroku na míč nedosáhl.

Po změně stran to trvalo jen tři minuty než Teplice otevřely skóre, ke Čmovšovi se dostal míč po rohovém kopu a bylo to 0:1. Pak sice dvakrát zahrozili také domácí, konkrétně Mustadenagič a Pavlík, ale skóre se neměnilo. Až v 84. minutě potvrdil výhru Teplic po dalším rohovém kopu Marek Richter.

V dalším kole se tepličtí mladíci představí na domácí půdě, když hostí v neděli od 11:00 Hradec Králové v Dubí - Pozorce, doražte se podívat na vedoucí tým Juniorské ligy v boji o titul!