Juniorka v generálce prohrála s Českou Lípou

V posledním přátelském zápase dnes teplická juniorka v Děčíně podlehla třetiligové České Lípě 0:2. "Zaspali jsme úvod utkání, především jsme zaostávali v osobních soubojích. Soupeř si vytvořil tlak, z kterého pramenil také úvodní gól. Poté se zápas vyrovnal a v závěru první půle jsme byli i mírně lepší, jenže nám chyběla přesnost ve finální fázi. V druhém poločase dal soupeř kolem 70.minuty branku, v závěru už se projevila jeho kvalita a mohl nám dát ještě další dva góly. Byli jsme dnes nakombinováni s hráči z B dorostu a chybí nám bohužel kreativní hráči do ofenzivní části," hodnotil klání trenér Lukáš Přerost.

Teplice B - Česká Lípa 0:2 (0:1)

Sestava Teplic: Arkenberg - Müller, Jelen, Vaněk, Bujnovský (46.Špírek) - Watzka, Kohout, Macháček, Vůch - Gagula, Vošmik (60.Kuzma).