Juniorka remizovala s Hradcem Králové

Teplická juniorka dnes remizovala na domácí půdě ve skupině o titul Juniorské ligy s Hradcem Králové 1:1. Juniorka se tentokrát musela obejít bez posil z A mužstva vzhledem k podvečernímu zápasu Teplice - Olomouc.

První poločas skončil bez branek, když na brankové příležitosti bylo srovnáno 1:1. Na domácí straně se tváří v tvář brankáři neprosadil Gebert, na té hostující pak Martana nadvakrát vychytal skvěle Nejedlý.

Po změně stran se už skóre měnilo, nejprve se z úhlu prosadil Martan a o deset minut později srovnal skóre z pohledu domácího týmu Marek Richter. Těsně před koncem se sice domácí radovali i z druhé branky, jenže pro útočný faul ho rozhodčí Hrubeš neuznal. Zápas tak skončil 1:1.