Juniorka porazila Třinec, branky padaly až po poločase

Teplická juniorka dnes v dalším kole Juniorské ligy dokázala na domácí půdě porazit Třinec 3:1, když se o branky postarali Petr Výborný, Daniel Procházka a Asmir Softič. Tepličtí se tak po prohře v Hradci Králové vrátili na vítěznou vlnu.

Už v prvním poločase měli svěřenci Jakuba Pekaře několik velmi dobrých příležitostí. Především Petr Výborný se dostal do velkých šancí, ale ne a ne skórovat. Ve 44. minutě navíc nebyla branka uznána kvůli ofsajdu.

Skóre se tak začalo měnit až po změně stran. V 51. minutě přenesl Česlák hru na pravou stranu, odkud Strada vyslal střílený centr a Výborný ho usměrnil do branky. Jenže už za tři minuty hosté vyrovnali, když přetažený roh uklidil do branky nehlídaný Teplý. Po hodině hry šli do vedení znovu tepličtí, když z blízka skóroval Daniel Procházka. V závěru ještě pojistil výhru po sólovém úniku Asmir Softič.