Juniorka podlehla Plzni

Teplická juniorka má za sebou další utkání, v nepříznivém počasí se střetla s Viktorii Plzeň na umělé trávě na Stínadlech. Žlutomodří sice v zápase dlouho bojovali a měli i velké šance, jenže nakonec Plzni podlehli 1:2 a vyrovnali tak nelichotivý rekord teplické rezervy ze sezóny 1962/1963, kdy tehdy B mužstvo v Krajském přeboru prohrálo také deset zápasů v řadě.

Skóre dnešního zápasu s Viktorií mohl otevřít Matěj Radosta, ale ve velké šanci přestřelil. Na druhé straně se z hranice vápna tvrdou ranou prosadil Uzlík. Žlutomodří srovnali po penaltě za faul na Radostu, kterou s přehledem proměnil Vepřovský. Rozhodující branka přišla čtvrthodiny před koncem, kdy se hlavou trefil Hranáč.

Teplice U21 - Plzeň U21 1:2 (1:1)
Branky:
45. Vepřovský z pen. - 36. Uzlík, 75. Hranáč.
Sestava Teplic: Plachý - Knapík, Moncevičs, Válek - Švejda, Vobecký (83. Jelínek), Kuchař, Vepřovský (73. Novák) - Radosta - Kormunda, Ondrášek.