Juniorka má za sebou přípravu a o víkendu vstoupí do soutěže

Teplická juniorka už má za sebou také zimní přípravu a v neděli vstoupí do jarní části Juniorské ligy, když nastoupí na půdě Zbrojovky Brno od 13:00. Půjde o zápas čtvrtého týmu s devátým, žlutomodří po podzimu na svého soupeře ztrácí sedm bodů.

Svěřenci Jakuba Pekaře se v přípravě střetli s juniorkou Jablonce, s druholigovými celky Varnsdorfu a Ústí nebo Bílinou z Krajského přeboru. Odehráli také poločas proti dorostu Bohemians 1905, který v přehledu přípravě neuvádíme, šlo o rychlou náhradu za utkání proti německému soupeři, který zápas odvolal v den konání, juniorka se tak o utkání podělila s kolegy z dorostu.

Výsledky zimní přípravy:
Teplice U21 - Jablonec U21 1:4 (1:2)
Branka Teplic:
Šup.
Sestava Teplic: R. Švejda - Tesař (Kotrba), Richter, Hasil, Mešanovič - Kučera (Čisár) - Berešík, Šup, Batryn, Z. Švejda - Zeman.

Varnsdorf - Teplice U21 4:0 (2:0)
Sestava Teplic:
R. Švejda - Svoboda, Richter, Hasil, Tesař - Makarov (65. Šimeček), Kokeš - Martirosyan, Šup, Berešík - Zeman (70. Kučera).

Ústí nad Labem - Teplice U21 8:1 (4:0)
Branka Teplic:
Martirosyan.
Sestava Teplic: Chudý - Svoboda, Richter, Hasil, Tesař (60. Kodad) - Kokeš, Batryn - Martirosyan (65. Šimeček), Šup, Berešík - Žitný (47. Zeman).

Teplice U21 - Bílina 11:0 (8:0)
Branky Teplic:
4x Šup, 2x Vošahlík, 2x Žitný, Urma, Zeman, Berešík.
Sestava Teplic: Chudý - Svoboda (46. Tesař), Richter, Hasil, Urma (65. Svoboda) - Kodeš - Martirosyan (46. Zeman), Šup, Batryn (23. Berešík), Žitný - Vošahlík (Z. Švejda).