Juniorka dostala lekci z produktivity

Teplická juniorka dnes na domácí půdě dostala od hostující Mladé Boleslavi lekci z produktivity. Svěřenci Stanislava Hejkala sice měli více vyložených gólových šancí, jenže hosté dokázali vstřelit dvě branky, zatímco domácí žádnou, a tak zápas skončil 0:2.

Už v úvodu zápasu se podařil teplickým signál při rohovém kopu, jenže Hasil poslal hlavičku jen do míst, kde stál Jedlička. Při dalším rohovém kopu došlo na další signál, tentokrát směřoval na Šupa, který zamířil mimo. A do třetice při rohovém kopu hlavičkoval znovu Hasil, znovu však zakročil Jedlička. Po půlhodině střetnutí přišlo zaváhání na domácí straně, Němečkovi se nepovedl výkop, Boleslav se rychle dostala zpět do vápna, kde fauloval Hasil a hosté z následné penalty otevřeli skóre. Domácí mohli rychle srovnat, po parádním signálu při přímém kopu pálil Šup, Jedlička se však vytáhl k tyči a míč chytil. Ve 38. minutě dokázali hosté zvýšit na 2:0 zásluhou dalekonosné rány Kamárka.

Po změně stran se tepličtí hráči snažili proniknout do vápna soupeře, ale šance si ne a ne vypracovat. Velkou příležitost měli až v 80. minutě, když se rozehrával nepřímý kop po tom, co Jedlička držel moc dlouho míč v rukavicích, tvrdá střela však neprošla skrz zeď až do branky. Žlutomodří tak již nedokázali s výsledkem nic udělat a prohráli 0:2.