Jan Krob přestupuje do Jablonce, další odchody se neplánují

Levý obránce Jan Krob s teplickým béčkem v pondělí přípravu nezahájí, přestupuje totiž do Jablonce, se kterým už dnes odcestuje na soustředění do Rakouska. "Jablonec splnil naše požadavky, proto jsme ho k dnešnímu dni uvolnili," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Krob přišel do Teplic v létě 2013 a během šesti let ve žlutomodrém dresu odehrál celkem 158 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a na dalších 32 jich nahrál. "Honzovi patří velké poděkování za to, co v Teplicích odvedl a přejemu mu všechno nejlepší do nového angažmá. My usilovně pracujeme na tom, aby na Stínadla co nejdříve přišel další krajní hráč," sděluje Štěpán Vachoušek. Už během dneška by tak do Teplic měla dorazit další zahraniční akvizice, která může nastoupit na obou krajích obranné i záložní řady. Následně ji bude čekat již jen úspěšné zvládnutí zdravotních testů, aby se mohla objevit v teplických barvách.

V kolonce odchodů nejspíše přibude ještě jméno Jan Hošek, který se připojí k týmu Baníku Sokolov a kluby jednají o jeho hostování. "Další odchody ze základního kádru v tuto chvíli neplánujeme, protože nechceme oslabit naše mužstvo. Spíše očekáváme ještě jedno posílení do ofenzivy," dodává Štěpán Vachoušek.