Jan Krob: Jsem rád za každou asistenci

Teplice hrají v neděli od 15 hodin v Praze na Bohemians. Jan Krob po tříbodovém zisku z utkání se Zlínem vyhlíží další bodový přísun. „My jdeme do každého zápasu s tím, že chceme získat tři body. Uvidíme, jak to bude vypadat. Bohemka ale bude těžký soupeř.“

V čem bude utkání s Bohemians těžké?
Hraje hodně fotbalově. Myslím, že by to mohl být pohledný zápas. Těšíme se a doufáme, že před repre pauzou získáme nějaký bod.

Nebude zima, která má o víkendu být, komplikovat Klokanům jejich styl?
My jsme na zimu zvyklí, teď hrajeme pořád večer, i když je minus deset, takže nás nic nepřekvapí. A myslím, že i Bohemka bude dobře připravená, zima jí nezabrzdí.

Jak jsi prožíval to, že jsi nemohl vinou karetního trestu kolo hrát?
Já jsem po dlouhé době odehrál půlrok bez přerušení. Karty přišly docela pozdě, k fotbalu to patří. Z tribuny se mi na to dívalo špatně, takže jsem se už moc těšil.

A návrat se povedl – asistence na Králův gól a výhra nad Zlínem.
Jsem rád za každou asistenci, stejně jako jsou rádi útočníci za každý gól. Hlavní ale je, že jsme zápas zvládli vítězně.

Bylo to důležité vítězství, máte zase o něco blíže k té třicetibodové hranici, která většinou znamená jistotu záchrany.
Všichni víme, že zadek vyhrává, body jsme opravdu potřebovali. Ano, je tam nějaká ta hranice třiceti bodů. Chceme se na ni dostat co nejdříve, být v pohodě.