Jakub Mareš vstoupil do Klubu legend!

Jakub Mareš se včerejším zápasem proti Zlínu zapsal do statistik nejvyšší domácí soutěže svým třístým startem, stal se tak další členem Klubu legend FORTUNA:LIGY, která sdružuje právě hráče s alespoň třista starty.

Největší porci, více než polovinu, z těchto startů zaznamenal ve žlutomodrém dresu FK Teplice, ve kterém svou ligovou pouť odstartoval už v sezóně 2004/2005. Další starty pak přidal za Duklu Praha, Mladou Boleslav, Slovácko a Spartu. Během 300 startů si Mareš připsal 54 ligových branek a 29 asistencí. Další starty a branky připsal také v Polsku a na Slovensku, ale ty se však do Klubu legend FORTUNA:LIGY nepočítají.

Svůj jubilejní start zkušený útočník okořenil i brankou, když v 68. minutě překonal hostujícího Rakovana efektním a efektivním obloučkem. Jeho branku však musel posvětit VAR, protože asistent rozhodčího původně signalizoval ofsajd.

Jakubu Marešovi ke vstupu do Klubu legend celý klub gratuluje!