Jakub Hora přestupuje do Českých Budějovic, na Stínadla míří David Ledecký

Jakub Hora definitivně opouští teplický klub, ze kterého v posledních sezónách hostoval postupně ve Slavii Praha, v FC Riga a v Podbeskidzie Bielsko-Biela, nyní přestupuje do Dynama České Budějovice. "S Jakubem a jeho agenty jsme měli přesně dané podmínky, za kterých může přestoupit. Tyto podmínky Dynamo akceptovalo, proto jsme se dohodli na tomto transferu," vysvětluje ředitel klubu Rudolf Řepka.

Kromě finanční kompenzace, jejíž výši oba kluby nebudou zveřejňovat, poputuje na Stínadla také útočník Českých Budějovic David Ledecký, jehož příchod do žlutomodrých barev je před uzavřením. "David je velmi dobrým útočníkem, o kterého jsme stáli už při postupu Budějovic do nejvyšší soutěže. V úvodu přípravy jsme si prověřili jeho zdravotní stav, protože ho v posledním ročníku trápilo zranění, ale vše je v pořádku, a proto věříme, že bude posilou naší útočné řady. Nyní se řeší jen administrativní náležitosti jeho přestupu," doplňuje sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.