Jakub Hora odchází do Riga FC

Záložník Jakub Hora odchází z FK Teplice na roční hostování s opcí na přestup do celku lotyšského mistra Riga FC. "Díky tomu, že v Lotyšsku odstartuje nová sezóna, tak se nebude působení v Rize počítat jako třetí klub v ročníku 2019/20, proto se mohl tento přesun uskutečnit," vysvětluje sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Hora od začátku září působil na hostování v pražské Slavii, která na něj ovšem neuplatnila opci, a tak se před startem zimní přípravy vrátil do Teplice. "Jakub si přál využít nabídku a vyzkoušet si zahraniční angažmá. Po tom co došlo k dohodě také na úrovni klubů, jsme se rozhodli mu nebránit," dodává Vachoušek.

Dotažen již byl také přestup Martina Jindráčka do týmu Příbrami, kde útočník od začátku přípravy trénoval. "Momentálně usilovně pracujeme na posílení týmu," sděluje teplický sportovní ředitel.