Jakub Hora: Musíme makat jako na podzim

Jakub Hora byl při zápase s Mladou Boleslaví jedním z nejaktivnějších teplických hráčů. Zároveň to byl právě on, kdo byl u smolné první branky. Teplice nakonec prohrály se Středočechy 0:2.

Jarní start vypadá po utkání s Mladou Boleslaví zle. Navíc mrzí porážka s týmem, který je také okolo desátého místa.
Je to jednoznačně ztráta. Byli jsme lepší jen pět minut, zbytek utkání jsme byli jasně horším týmem. Byl to z naší strany zápas úplně o ničem.

Co nefungovalo?
Myslím, že rozehrávka zezadu. Navíc my vepředu jsme se vůbec nenabízeli, spoléhali jsme jeden na druhého. Všech deset hráčů hrálo hrozně špatně. Z mého pohledu nám chyběl Tomáš Kučera, ale máme široký kádr, musíme ho nahradit. Nemůžeme se spoléhat jeden na druhého, musíme hrát.

Ty si byl u toho prvního inkasovaného gólu. Co se stalo?
Padal jsem do brány, chtěl jsem míč odkopnout, ale trefil jsem Křapku, pak to kopl do mě, odrazilo se to zase k němu a přes Grigyho to tam propasíroval. Měl jsem být důraznější, jít do toho jinak.

Druhá branka vám pak dala KO?
My se o půli na něco připravujeme, přijdeme na hřiště, ale hned prohráváme nula dva. Fakt jsme nehráli dobře, gól jsme dát nemohli.

Jak teď z toho ven?
Zapomenout, začít makat. Musíme makat, jak jsme makali na podzim a nemyslet si, že jsme fotbalisti, že to přijde samo. Musíme nejprve makat, až pak to přijde. Připraveni jsme podle mě dobře. Tohle byl první zápas pod novými trenéry, který jsme nezvládli.