Informace ke vstupenkám na utkání s Opavou

Teplický tým bude dohrávat poslední zápas v sezóně v neděli 26. července od 17:00 s Opavou, vzhledem k trvajícím vládním nařízením proběhne distribuce vstupenek stejně jako na minulé zápasy, protože k žádnému rozvolnění opatření zatím nedošlo. Vstupenky, které si fanoušci vyzvedli na původní termín utkání zůstávají v platnosti.

Majitelé permanentních vstupenek si mohou z 1 Kč obstarat místneku na utkání buď na internetu nebo na recepci stadionu (více informací níže), jednorázové vstupenky jsou v prodeji pouze na internetu, dále budou k dostání v den utkání. Vstupenky a místenky se prodávají na hlavní tribunu vchodem B (nad domácí střídačkou) a také na jižní a východní tribunu. Všechny vstupenky jsou místenkové.

Návod na nákup vstupenek a místenek:
Permanentkář na internetu:
Na této stránce se permanentkář prokliká až k nákupu vstupenky, kde zadá šestimístný kód ze své permanentky a systém ho díky tomu pustí k zakoupení místenky na stadion (a také dojde k přecenění místenky ze 150 Kč na 1 Kč). Po zakoupení přijde vstupenka v PDF souboru na zadaný email, zakoupenou vstupenku je potřeba vytisknout nebo mít připravenou na displeji chytrého telefonu. Na každý kód je možné zakoupit pouze jednu "místenku" na utkání.

Permanentkář na recepci stadionu:
Do soboty 25. července do 21:00 bude možné přijít s permanentní vstupenkou na recepci stadionu, obsluha si zapíše kód vstupenky a vytiskne z pokladny místenku na utkání.

Jednorázový návštěvník zápasu:
Na této stránce je možné zakoupit vstupenky na utkání za klasickou cenu.

V den utkání:
V neděli 26. července od 15:00 bude v provozu pokladna přímo na stadionu, kde bude moci permanentkář získat místenku na utkání a jednorázový návštěvník si zde bude moci zakoupit vstupenku na zápas.

S každou vstupenkou je nutní vstupovat na stadion vždy tím vchodem, který bude na vstupence vyznačen. Ke vstupu na stadion je potřeba mít vždy jednorázovou vstupenku, jakékoliv jiné karty či permanentky (kromě VIP karet a permanentek GOLD) na toto utkání nejsou platné.

Rozdělení stadionu pro utkání s Opavou:
Vchod A (sektory 1 - 7) - permanentky GOLD, VIP zelená (není potřeba jednorázová místenka), jednorázové partnerské vstupenky
Vchod B (sektory 8 - 14) - jednorázové místenky na daný vchod, jednorázové vstupenky na daný vchod
Vchod D (sektory 16 - 26) - jednorázové místenky na daný vchod, jednorázové vstupenky na daný vchod
Vchod E (sektory 27 - 35) - jednorázové místenky na daný vchod, jednorázové vstupenky na daný vchod

Upozornění pro návštěvníky utkání: Na tribunách je striktně potřeba dodržovat nařízené rozestupy, tedy sedět pouze v každé druhé řadě a vynechávat rozestup jedno sedadlo mezi návštěvníky, kteří nesdílí společnou domácnost! Důrazně v tomto případě doporučujeme sedět na místech vyznačených na vstupence.