Ford Focus vyhrál dlouholetý fanoušek Teplic

Dlouholetý fanoušek FK Teplice a majitel permanentky gold Petr Mádlík dnes zvítězil ve speciální divácké soutěži o Ford Focus od AUTO IN Ústí nad Labem, protože návštěvnost utkání překonala dvanáct tisíc diváků. "Trošku se mi z toho klepou nohy, ale je to moc pěkný pocit," říkal šťasný výherce krátce po utkání.

Mádlík byl původně pouze náhradníkem pro vítězství v soutěži, ale první v pořadí se nedostavil, takže se štěstěna usmála právě na něj. "Nikdy se mi nepovedlo nic vyhrát, takže jsem to moc nesledoval, ale když se na tabuli objevily poslední čtyři čísla permanentky, která si pamatuju, tak jsem to rychle kontroloval a pak jsem žasnul, žasnul, žasnul a sednul si na zadek," úsmíval se dlouholetý permanentkář. "Chodil jsem už s dědou na Drožďárnu, byl jsme na otevírání Stínadel, chodil jsem i na druhou ligu. Pokud nejsem nemocný, tak nechybím, takže tu mám těch zápasů odsezených a odfanděných opravdu hodně," povídal o svém vztahu k teplickému fotbalu.

Těší se také na jízdy ve zbrusu novém Fordu Focus: "Jsem hrdý, že bude auto polepené, takže se moc těším až s ním budu jezdit. Znám se s Karlem Radou i Tomášem Hunalem, tak snad mi ho nebudou závidět až v něm přijedu, i na svém nynějším autě mám samolepku FK Teplice, ale tohle bude přeci jen lepší," úsmíval se závěrem Petr Mádlík.

Vyhrát zbrusu nové auto můžete už za čtrnáct dní třeba právě vy, na každém utkání, kde návštěva překoná 8 000 diváků, tak se losuje Ford Ka+, pokud je poté návštěva přes 12 000 diváků, tak jako dnes, tak se losuje dokonce Ford Focus. Na každém zápase, kde je více než 5 000 diváků je navíc ve hře poukaz do OC Olympia na 10 000 Kč. Ten dnes také získal svého šťasného majitele.