FORTUNA:LIGA i veškeré ostatní soutěže jsou od pondělí přerušeny

Od následujícího pondělí se na čtrnáct dní zastaví veškeré sportovní dění v České republice (vyjma mezinárodních střetnutí). Vláda ČR totiž na svém dnešním zasedání rozhodla, že vzhledem k riziku nákazy nemocí COVID-19 budou sportovní soutěže zastaveny.

O tomto víkendu se tak ještě mládežnické zápasy odehrají (i když bez diváků), A mužstvo do nucené přestávky už žádné utkání hrát nebude, protože momentálně probíhá reprezentační přestávka. Hrát o víkendu nebude ani B mužstvo, jehož nedělní zápas byl odložen již ráno kvůli nemoci v týmu soupeře.

Vyhlášená vládní opatření budou platit od pondělí 12. října na dva týdny, takže se dotknou utkání s Libercem a na hřišti Bohemians. O dalším vývoji opatření a jeho případném rozvolňování vás budeme informovat.