FK Teplice partnerem Kavárny POTMĚ v Oseku v neděli 19. srpna

Mobilní Kavárna POTMĚ, ve které obsluhují nevidomí kavárníci na palubě zatemněného autobusu, projíždí republikou. Příští zastávkou bude letos jíž podruhé nedaleký Osek, kde bude kavárna v době konání Oseckých slavností.

V neděli 19. srpna ji od 14:00 hod. přijedou do Oseka podpořit i fotbalisté FK Teplice. Těšit se můžete nejen na autogramiádu současných hráčů A týmu Pavla Moulise, Siima Lutse a Jana Vošahlíka či bývalé klubové legendy Pavla Verbíře, ale navíc klub podpoří akci i dresem FK Teplice s podpisy všech hráčů, který čeká na jednoho z návštěvníků kovárny POTMĚ.

„Kavárna POTMĚ putuje po Česku již sedmým rokem, za tu dobu nevidomí kavárníci obsloužili přes dvacet tisíc hostů. Připojte se k nim také a navštivte na chvíli svět absolutní tmy. Přispějete tím Světlušce a podpoříte lidi s těžkým zrakovým handicapem na cestě k samostatnému životu plnému pestrých aktivit," říká Gabriela Drastichová, ředitelka Nadačního fondu Českého rozhlasu, který projekt Kavárny POTMĚ pořádá.

Za nevšední zážitek a nápoj zaplatíte v Kavárně POTMĚ 140 Kč. V ceně je zahrnut i hrneček se světluščím logem.