FK Teplice bude mít svou YouTuberku

FK Teplice budou mít jako vůbec první klub v České republice svou YouTuberku, pro klub bude pracovat YouTuberka Natle, kterou klub objevil při jejím natáčení při prohlídce stadionu.

Šestnáctiletá Natle je bývalou fotbalistkou, a tak ji před nedávnem napadlo natočit jedno z videí pro svůj kanál na stadionu na Stínadlech. Na základě tohoto videa se s ní klub dohodl na vzájemné spolupráci, Natle tak již počínaje zápasem s Karvinou bude připravovat svá videa pro kanály FK Teplice. „Chceme využít YouTuberského boomu, který se šíří českým internetem. Náctiletí mají o tento fenomén obrovský zájem a budeme moc rádi, pokud se je i tímto způsobem postupem času podaří nalákat na stadion,“ přeje si manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Natle bude připravovat různá videa, například nekonvenční rozhovory s fotbalisty, diváky na Stínadlech a další zajímavá videa ze zákulisí klubu. „Beru to jako velkou příležitost zviditelnit se, k fotbalu jsem měla vždycky hodně blízko a dokonce jsem na Stínadlech jako malá doprovázela ligové fotbalisty na hřiště, takže se na tuhle práci moc těším,“ říká mladá YouTuberka.

Video prohlídku teplického stadionu od YouTuberky Natle najdete zde pod článkem.