• Rohy 3:5 ( 2:1, 1:4 ),
  • Fauly 7:11 ( 3:8, 4:3 ).

Lukáš Četverik ( 55. Patrik Dombrovskij ) - Jakub HoraVojtěch Čítek ( 55. Jaroslav Kovalčík ), David Schettl, Stanislav Kočka - Martin Lukáš - Daniel Procházka, Pavel Hural, Marek Vobecký, Karol Sinu ( 46. Emir Karalić ) - Matyáš Vachoušek ( 55. Petr Janda ).

Areál Lokády v Holešovicích - ulice U Průhonu / přírodní tráva.

"K již třetímu přípravnému utkání nastoupila v sobotu rezerva teplických Sklářů. Tentokrát ji na hřišti v Holešovicích čekal domácí tým FK Loko Vltavín, hrající skupinu A Fortuna České fotbalové ligy. Utkání řídil ligový rozhodčí Ondřej Lerch a v prvním poločase neměl moc práce, oba týmy se spíše oťukávali a hra plynula zejména mezi oběma šestnáctkami. Šancí bylo poskrovnu a střel na branku ještě méně. Míč měli častěji na svých kopačkách tepličtí a domácí hrozili zejména z rychlých brejků. Správné grády dostalo utkání až po poločasové přestávce, kdy Skláři přitlačili na pilu, zpřesnili rozehrávku a začali se častěji objevovat v pokutovém území Vltavínu. Svou převahu žlutomodří brankově zúročili v 67. minutě, kdy se po milimetrové průnikové přihrávce Daniela Procházky objevil sám před brankářem domácích Petr Janda, který prudkou přízemní střelou k levé tyči branky Vltavínu otevřel skóre – 0:1. Tepličtí se pak ještě více zakousli do svého soupeře a přicházeli i další šance k navýšení skóre. V té největší jen těsně minul pravý horní roh branky domácích opět Petr Janda a o několik minut později po rohovém kopu orazítkoval břevno mladý bosenský forvard Emir Karalić. A tak zákonitě přišel trest z kopaček domácích, kteří po ojedinělé akci z levé strany a po zmatcích v obraně Sklářů z bezprostřední blízkosti v 82. minutě z kopačky agilního Carla Maria Moioneho srovnali skóre – 1:1. Tato branka Vltavín doslova polila živou vodou a jejich brankový apetit v závěrečných minutách zápasu abnormálně narostl. Bohužel i přes snahu Sklářů zvrátit skóre utkání ve svůj prospěch domácí z rychlých brejků udeřili ještě dvakrát a nakonec tak šťastně obrátili vývoj utkání v samotném závěru na svoji stranu. Je velká škoda, že Skláři ztratili jednoznačně se vyvíjející utkání v několika málo minutách, ale teď si již tento mladý tým bude pamatovat, že je potřeba se koncentrovat až do posledních vteřin a rozhodně nedovolit soupeři nechat si ve chvilce vyrvat z rukou vítězství, když se převážnou většinu hrací doby hra i skóre vyvíjí ve Váš prospěch."

"Z dosud odehraných tří přípravných utkání to byl z naší strany na Vltavínu herně nejpovedenější zápas, ale bohužel bez vítězství. Pro nás všechny to bylo obrovské zklamání, téměř 80 minut utkání máme hru ve své režii a  rozhodně nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli o vítězství přijít. Vypracovali jsme si i další možnosti k navýšení skóre a jsem přesvědčený o tom, že druhá branka v síti Vltavínu by byla pro další průběh zápasu rozhodující. Soupeři doslova darujeme vítězství svojí nepozornostní a bohorovností některých hráčů, ale je to pro nás opět cenná zkušenost před začátkem mistrovské soutěže. Jednoznačně se v tomto případě ukázalo, jak bude důležité mít na hřišti zkušené duo Admir Ljevakovič a Jan Rezek, kteří jsou schopni mladým hráčům pomoci lépe zvládat vypjaté závěry utkání."