Esportový přátelák s Pardubicemi jednoznačnou záležitostí pro žlutomodré

Teplický esportový tým odehrál v neděli v podvečer další přátelské utkání, minulý týden se utkal se Spartou, tentokrát na ně čekal nováček esportové scény z Pardubic. Žlutomodří vyslali do boje stejnou sestavu jako v minulém týdny, tedy Dalase, Mikiho a Aubíka.

Žlutomodří od úvodu tempo tohoto utkání. Jako první nastoupil Dalas proti Hufiňovi a hned dokázal zvítězit 4:0, posléze v druhém utkání 4:3. Teplice se tak dostaly do vedení 2:0.

Od druhého dvojzápasu už se Dalas chopil komentátorského mikrofonu a přenos na streamovací platformě Twitch sám komentoval. Do druhého střetnutí vyslal teplický klub Aubíka, Pardubice pak Rezathebosse. První střetnutí vyhrál člen teplické esportové akademie Aubík 3:1, druhé pak zvládl vyhrát 4:2, když velmi rychle vedl už 4:0 a soupeř poté jen snížil.

V posledním zápase se představil teplický mladík Miki, který velmi rychle prohrával s pardubickým Escobarberem 0:1, pak měl sice několik šancí na vyrovnání, ale místo toho před poločasem soupeř odskočil na rozdíl dvou branek. Miki ovšem nesložil zbraně a ve druhém poločase nejdříve srovnal a poté dokázal gólem Eusebia dokonce otočit. Zvítězil tak v prvním utkání 3:2, druhý zápas pak byl už naprosto jednoznačnou záležitostí a Miki završil tenisového "kanára", tedy výsledek 6:0 přátelském zápase FK Teplice esports - FK Pardubice esports

I příští neděli se budeme pro vás snažit připravit další přátelský duel teplického esportového týmu, v týdnu vás budeme informovat.