David Vaněček: Máme se od čeho odpíchnout

​David Vaněček dal rozhodující branku nedělního duelu Teplic s Karvinou. Severočeši vyhráli 2:1 a po pěti zápasech bez vítězství se opět radovali ze tří bodů.

Konečně tři body a úleva.
Jsem moc rád, že se to povedlo. Vyhráli jsme zápas, který byl hodně bojovný, obě mužstva měla hodně šancí. Urvali jsme to bojovností, v kabině teď každý sotva leze.

Už po závěrečném hvizdu někteří z vás popadali na trávník únavou, v závěru někteří měli křeče.
Bylo to tentokrát nadmíru náročné, nevím, čím to bylo. Já jsem od 80. minuty měl křeče. Snažil jsem se jet na sílu, naštěstí se to zvládlo.

Muselo to být náročné i psychicky, protože začátek vám nevyšel, Karviná byla lepší a měla šance dát gól.
My jsme se všichni na zápas těšili, s Žitným a Králem jsme měli připravenou gólovou oslavu, ale když jsme ten první gól dali, spíš jsme oddychovali, to vypovídá za vše. Trošku jsme si to pak vynahradili u druhé branky, ale při té první jsme si oddechli, že to tam spadlo.

Tři body budou vítanou psychickou vzpruhou.
Každá výhra pomůže. Zvlášť teď, kdy jsme ze čtyř zápasů udělali jen bod. Tohle vítězství je zkrátka hodně důležité, máme se od čeho odpíchnout.