• Ofsajdy 0:4 ( 0:4, 0:0 ),
  • Rohy 5:2 ( 2:0, 3:2 ),
  • Fauly 11:10 ( 6:5, 5:5 ).

M. Vachoušek (49. Procházka), Lukáš (67. Čítek), Hora (81. Kovalčík).

"V sobotu vstoupila rezerva Sklářů do nové sezóny České fotbalové ligy mistrovským utkání 1.kola na hřišti jednoho z favoritů celé soutěže – týmu FK Přepeře. Na skvěle připraveném trávníku byli od začátku aktivnější tepličtí, ale z úvodní trefy se radovali domácí. Po závaru ve vápně hostů v chumlu hráčů po vzájemné strkanici padl na zem hráč v černém a k překvapení žluto-modrých ligový sudí Lerch nařídil pokutový kop, který proměnil zkušený Ladislav Martan – 1:0. Po vedoucí brance Přepeře ožili, ale Teplice se stále snažili vysoko napadat a byli po zásluze odměněni ve 40.minutě vyrovnávací brankou, kdy centr Marka Vobeckého z pravé strany v pádu šikovnou tečí usměrnil za záda brankáře Truksy hostující útočník Matyáš Vachoušek – 1:1. Do druhého dějství vstupovali Skláři s nadějí, že míč byl v prvním poločase častěji na jejich kopačkách a vedoucí branka může přijít brzy. Povedenější vstup do druhého půle ale měli paradoxně domácí, kteří díky střelecky disponovanému a urostlému útočníkovi Synkovi šli již ve 46.minutě opět do vedení – 2:1. Přepeře se ale neradovaly dlouho a již v 57.minutě bylo opět srovnáno, když odražený míč z hranice malého vápna přesně uklidil do domácí branky Marek Vobecký – 2:2. Po této brance utkání nabralo ještě vyšší tempo a hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo jen otázkou času, kdy na výsledkové tabulky přibude další branka. A byli to opět domácí, kteří se v utkání dostali již potřetí do jednobrankového vedení a to sice v 78.minutě, když kapitán Přepeř Nesvadba z hranice šestnáctky nedal z přímého kopu skvěle chytajícímu brankáři Němečkovi šanci – 3:2. Ale ani v této chvíli tepličtí nesložili zbraně a stále doufali ve vyrovnání i na třetí pokus. To se jim nakonec podařilo ve čtvrté minutě nastavení, kdy po zisku míče a průniku po levé straně poslal zkušený kapitán hostů Admir Ljevakovič nádherný načechraný centr napříč malým vápnem domácích, na který nejvýše vyskočil agilní Ladislav Kodad a hlavou překonal bezmocného brankáře Truksu – 3:3. Početná divácká kulisa tak mohla sledovat po celých 90 minut opravdu zajímavé a pohledné utkání, ke kterému přispěli velkou měrou oba dnešní soupeři. Dělba bodů byla v tomto případě spravedlivá a odpovídá celkovému dění na hřišti."

"Oba soupeři přispěli k atraktivitě dnešního utkání svým pojetím hry a také enormním nasazením. Musím všechny kluky pochválit, hráli s obrovskou chutí, měli pozitivní emoce a z celého týmu byla cítit vítězná energie. Byli jsme posílení o pět mladých hráčů z A týmu, kteří všem ukázali proč jsou součástí ligového kádru a svým přístupem a také svou kvalitou přispěli k bodovému zisku. V utkání jsme museli celkem třikrát dotahovat jednobrankový náskok domácích a jsem hrozně rád za to, že naše mužstvo ukázalo obrovský charakter, nezměrnou vůli a v neposlední řadě i bojovnost a obrovské srdce. A právě to jsou vlastnosti, které mladí fotbalisté bezpodmínečně potřebují, pokud chtějí být ve své další kariéře mezi dospělými úspěšní. Pro některé naše mladé hráče to byla první prověrka ve třetí fotbalové lize a musím říci, že se s ní popasovali velmi dobře a teď je na nich, jak budou i nadále trpěliví a ochotní na sobě pracovat s vidinou, že se jim jednou podaří navléci žluto-modrý dres v naší nejvyšší fotbalové soutěži."