Benji Balázs a Roman Potočný přílákali do BigBubbles davy

Benji Balázs nandavající kuličky do kelímků, Roman Potočný míchající drinky - přesně takový netradiční pohled se naskytl dnes od 14:00 návštěvníkům obchodního centra Olympia Teplice, kteří šli kolem Big Bubbles Baru. Oba tepličtí hráči totiž dnes zamířili na akci k partnerovi klubu a rámci ní připravovali návštěvníkům drinky, po "směně" následovala také autogramiáda.

Balázs i Potočný se do práce rychle dostali a brzy nepotřebovali ani asistenci zaměstnanců, předevím Roman Potočný si počínal jako dlouholetý barman. "Dostal jsem se do toho rychle a bylo to super," pochvaloval si objev jarní části SYNOT ligy. "Hrozně se mi líbilo, kolik za námi dorazilo fanoušků. Byl o nás obrovský zájem," říkal po akci věčně usměvavý maďarský záložník.

Atmosféru v Big Bubbles právě Benjamin Balázs shrnul naprosto trefně, protože fanoušků dorazilo opravdu velké množství. Už za půlhodiny bylo rozdáno padesát lístků na šlágr 24. kola mezi Teplicemi a Plzní, které byly připraveny pro prvních padesát, kteří si koupí drink.

Součástí odpoledne byla také soutěž o ceny FK Teplice a Big Bubbles za fotbalové výkresy. Výherce cen naleznete na facebookové stránce Big Bubbles. Stejně jako při minulých zápasech budete moci i příští pondělí při zápase s Plzní soutěžit o ceny od Big Bubbles v poločasové soutěži Mar-Ex.