09.04.2015 | Martin Kovařík

Balázs s Potočným v sobotu budou obsluhovat v Big Bubbles v OC Olympia!

Dva oblíbenci teplických fanoušků a také střelci obou teplických branek ve středečním zápase s Plzní Roman Potočný a Benjamin Balázs navštíví už v sobotu Big Bubbles - bubble tea bar v obchodním centru Olympia Teplice. Od 14:00 se budete moci nechat od obou hráčů obsloužit a nechat si od nich udělat bubble tea, od 15:00 pak budou oba hráči k dispozici při autogramiádě.

"Do zimy jsem pracoval jako prodavač, tak teď si vyzkouším také práci za barem," směje se objev teplického jara útočník Roman Potočný. Benjamin Balázs zase ukáže, jak pokročil v učení češtiny: "Už docela hodně rozumím, ale v mluvení to ještě tak dobré není,"úsmívá se maďarský záložník.

Součástí odpoledne s oběma hráči bude také možnost získat vstupenky na šlágr 24. kola SYNOT ligy mezi Teplicemi a Plzní, ty jsou připraveny spolu s podepsanou kartičkou pro prvních padesát návštěvníků, kteří si dají drink. Dále je tu také soutěž o ceny od FK Teplice a Big Bubbles, možnost vyhrát budou mít ti, kteří přisenou fotbalistům obrázek s fotbalovým motivem. Doražte tedy v sobotu 11. dubna od 14:00 do Big Bubbles - bubble tea baru v obchodním centru Olympia Teplice.