Aktuální informace z klubové akademie

Vzhledem k aktuálnímu vývoji pandemie onemocnění COVID-19, urychlování uvolňování opatření vlády nejen v oblasti sportu a postupnému návratu k běžnému životu všech občanů České republiky sděluje vedení mládeže FK Teplice následující informace:

• Nejstarší dorost FK Teplice U19 začíná trénovat ve skupinách od středy 13.5. - viz. Tréninkový plán od 11.5. do 17.5.2020.

• Ostatní dorostenecké týmy FK Teplice U18, U17 a U16 začínají trénovat od konce května, respektive začátkem června v rámci týdenních tréninkových mikrocyklů, které budou aktuálně a postupně zveřejňovány v sekci MLÁDEŽ ČLÁNKY

• Komunikace hráčů s trenéry prostřednictvím multiplatformní aplikace WhatsApp Messenger v rámci jednotlivých týmů neustále probíhá a hráči tak mají okamžitě k dispozici aktuální informace.

• Aktuální zprávy o dění v akademii jsou také pravidelně zveřejňovány na webových stránkách FK Teplice, kde jsou v sekci MLÁDEŽ ČLÁNKY uváděny pro veřejnost veškeré novinky ohledně momentální činnosti dorostenecké klubové akademie FK Teplice.

Všichni se již těšíme na plnohodnotný návrat do běžného života a možnost věnovat se fotbalu opět na 100%.

Vedení úseku mládeže včetně všech trenérů tímto přeje hráčům a jejich rodičům hlavně hodně zdraví, dobré nálady a chuti do další práce !